درباره ما

آژانس تبلیغاتی نقش و قلم:

انقلاب صنعتی از انگلستان شروع و کم کم از انگلستان به کشورهای غربی اروپا در نیمه دوم قرن نوزدهم و ژاپن در قرن بیستم، گسترش یافت. با انقلاب صنعتی و ازدیاد تولید، نیاز به بازاریابی برای فروش تولیدات انبوه ماشین به شدت محسوس گردید و تبلیغات تجاری به شیوه امروزی آغاز شد. از آن زمان تا کنون با بهره گیری از علومی چون روانشناسی، جامعه شناسی، اقتصاد، آمار، و هنرهایی مانند گرافیک، عکاسی، نقاشی، موسیقی، فیلم سازی و پویانمایی (انیمیشن)، روش‌های موثری برای موفقیت تبلیغات و جذب و اقناع مخاطب ابداع شده است.

انقلاب صنعتی دوم، انقلاب اطلاع پردازی، و انقلاب ارتباطات است، و عصر ما، عصر تبلیغات و سیطره رسانه هاست. مقصود از رسانه، وسیله رساندن پیام از پیام دهنده به گیرنده پیام است و رسانه‌های گروهی، به هر نوع رسانه‌ای که گروهی از مردم با آن در ارتباطند و آن را دریافت می کنند، اطلاق می گردد. رسانه هایی نظیر تلویزیون، رادیو، فیلم، روزنامه ها، تبلیغات و مجلات.

 بخش عمده‌ای از اطلاع رسانی در دنیای امروز بر عهده رسانه‌های چاپی است و صنعت چاپ و بسته بندی و تبلیغات، با شتابی فزون یابنده، روش‌های جدیدی را برای تأثیر بیشتر به کار می گیرد. تصاویر و نمادهای دیداری می توانند اطلاعات معنی داری را منتقل و بیان کنند که از عهده هر شیوه دیگری خارج است و اهمیت هنر گرافیک و تکثیر اثر گرافیک به وسیله چاپ در تبلیغات در حدی زیاد است که آلبرت لاسکر که او را به عنوان پدر تبلیغات نوین معرفی می کنند، در دهه ۱۹۲۰، تبلیغات را این گونه معرفی می کند: " تبلیغات عبارت است از فروشندگی در چاپ".

با این توضیحات، این طراحان تبلیغات هستند که باید سواد رسانه‌ای مخاطبان خود را حدس بزنند و در صورت نبود چنین امکانی با بازارسنجی و پژوهش به شیوه‌های علمی، برآوردی از این سواد رسانه‌ای داشته باشند تا بتوانند تصمیمات درستی اتخاذ کنند.

مجموعه نقش و قلم؛ با مجوز رسمی از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی و با در اختیار داشتن متخصصان خبره در رشته های طراحی گرافیک، برنامه نویسی و آی تی، تصویربرداری و کارگردانی، بازرگانی، بازاریابی و تبلیغات، موسیقی و افرادی خلاق در زمینه خلق تبلیغات موثر، در کنار شما خواهد بود تا کسب و کار خود را آغاز و یا توسعه دهید و بازارهای هدف را در انحصار خود بگیرید.